У Полтаві влаштували прощання з воїнами Іллею Босенком та Володимиром Самойліченком

У Полтаві влаштували прощання з воїнами Іллею Босенком та Володимиром Самойліченком

Доповнено
4 жовтня 2023-го у Полтаві попрощалися із Іллею Босенком та Володимиром Самойліченком
Суспільне Полтава

Поминальний чин за солдатами Іллею Босенком та Володимиром Самойліченком влаштували у Полтаві 4 жовтня. Бійці захищали Україну від повномасштабного російського вторгнення.

Панахиду розпочали близько 10:00 біля Свято-Успенського собору ПЦУ. Попрощатися з воїнами прийшли рідні, друзі та побратими.

Дружина 21-річного Іллі Босенка Поліна розповіла Суспільному, що чоловік пішов у військо з перших днів повномасштабного вторгнення. До цього був студентом. У бійця, крім дружини, лишилися батьки.

"Це було добровільне рішення. Він разом зі своїми друзями з організації "Сокіл" прийшли до військкомату, стояли в черзі до добробату, але їх розподіли до ТрО. Дуже сильно любив тварин. Сам він навчався в аграрному університеті на ветеринара, на жаль, не закінчив навчання. Він завжди на будь-яких позиціях рятував котиків, підгодовував", ― розповіла Поліна Босенко.

Полтавець Ілля Босенко загинув під час захисту України у Донецькій області
Фотографія Іллі Босенка. Суспільне Полтава

Як повідомив офіцер відділу призову Полтавського міського терцентру комплектування та соцпідтримки Роман Калина, Ілля Босенко служив на посаді бойового медика. Загинув солдат від поранень, які отримав при виконанні бойового завдання поблизу села Сухі Яли на Донеччині. Сталося це 30 вересня 2023-го року внаслідок артилерійського обстрілу.

Дружина воїна Поліна Босенко служила разом із Іллею. Суспільному вона повідомила:

"Він просто перестав виходити на зв’язок, це було більше шести годин, я почала панікувати. І потім я почала бити тривогу, дзвонити командиру, і мені повідомили завчасно, тому що ми з одного батальйону".

З Іллею Босенком та Володимиром Самойліченком 4 жовтня 2023-го року прийшли попрощатися рідні воїнів
Прощання з Іллею Босенком та Володимиром Самойліченком влаштували біля Свято-Успенського собору ПЦУ. Суспільне Полтава

Також попрощалися і з 54-річним солдатом Володимиром Самойліченком. Він був стрільцем-оператором. Загинув біля села Павлівка на Донеччині 26 вересня 2023-го року. В бою чоловік отримав несумісні з життям поранення, повідомив Суспільному офіцер відділу призову Полтавського міського терцентру комплектування та соцпідтримки Роман Калина.

На захист країни Володимира Самойліченка мобілізували наприкінці лютого 2022-го, розповіла Суспільному його подруга Наталія Іванченко. У захисника залишились мати, дружина і двоє синів.

Володимир Самойліченко загинув під час захисту України на Донеччині
Фотографія Володимира Самойліченка. Суспільне Полтава

"Він ні на що не скаржився, після поранення повертався знову до своїх побратимів. Це надзвичайно патріотична людина. У нього патріотизм у думках, почуттях. Він нічого не хотів говорити (про війну ― ред.), він просто закривав цю тему. Казав: "Наталко, не треба тобі знати. Все буде добре". Він прекрасний актор, я ходила на його вистави в театрі, в якому він працював. Це було його хобі. Коли ми обговорювали майбутнє, ми мріяли зробити його моновиставу", ― розповіла подруга воїна Наталія Іванченко.

Іллю Босенка та Володимира Самойліченка поховали на Затуринському кладовищі біля Полтави.

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок