Вогнеметники — про роботу на Бахмутському напрямку: "Не як у голлівудських фільмах". СУСПІЛЬНЕ | ВІДЕОНОВИНИ

Вогнеметники — про роботу на Бахмутському напрямку: "Не як у голлівудських фільмах". СУСПІЛЬНЕ | ВІДЕОНОВИНИ

Військовослужбовці вогнеметного взводу Командування Сил підтримки ЗСУ, які понад пів року перебували на східному напряму, повернулися на Львівщину. Бійці перебували на Бахмутському напрямку, розповів командир вогнеметного взводу Володимир із позивним "Хмара".

Як зазначив "Хмара", люди уявляють, що вогнеметники працюють із такими вогнеметами як у голлівудських фільмах. Це не так, вони використовують інший тип зброї — із термобаричними боєприпасами.

"Це одноразовий пусковий контейнер РПВ 16 — реактивного піхотного вогнемета. До нього ще приєднується пусковий пристрій. Виставляєте дальність, ставите на плече, прицілилися і здійснили постріл", — розповів Володимир.

За його словами, це зброя, якою користується вогнеметний взвод, який є частиною військ радіаційного, хімічного та біологічного захисту через специфіку своїх боєприпасів.

"Люди, коли чують "вогнеметник", то перше уявлення це — людина з балоном, яка ходить і випалює все там в посадках. Самостійно ми не працюємо, ми працюємо спільно з підрозділами десантно-штурмових військ, нас додають", — вказав командир вогнеметного взводу.

На початок