95 бригаді передали дрон, куплений працівниками лабораторного центру спільно із "Фондом громади Житомира"

95 бригаді передали дрон, куплений працівниками лабораторного центру спільно із "Фондом громади Житомира"

Бійцям 95 бригади лабораторний центр та "Фонду громади Житомира" передали дрон
Бійцям 95 бригади лабораторний центр та "Фонду громади Житомира" передали дрон. Житомир, 29 вересня 2023 року. Фото: Надія Назарук для Суспільне Житомир

29 вересня Житомирський обласний центр контролю і профілактики хвороб спільно з "Фондом громади Житомира" передали військовим 95 десантно-штурмової бригади дрон. Працівники центру щомісяця перераховують свій одноденний заробіток на потреби ЗСУ.

Про це Суспільному розповів виконуючий обов’язки директора обласного центру контролю і профілактики хвороб Іван Киричук.

Він каже, що працівники установи вже рік щомісяця перераховують одноденний заробіток на рахунок Фонду. Потім ці гроші йдуть на потреби військових.

Лабораторний центр спільно з "Фондом громади Житомира" передали дрон 95 бригаді
Лабораторний центр спільно з "Фондом громади Житомира" передали дрон 95 бригаді. Житомир, 29 вересня 2023 року. Фото: Надія Назарук для Суспільне Житомир

Дрон, який передали 95 житомирській бригаді
Дрон, який передали 95 житомирській бригаді. Житомир, 29 вересня 2023 року. Фото: Надія Назарук для Суспільне Житомир

"І таким чином ми вже придбали два автомобілі, три Мавіка, дрони — все це саме для потреб армії. Те, що екстрено було необхідно для військовослужбовців. І для нашого військовослужбовця — коліматорний приціл для автомата Калашникова, там ще з деякими додатками до нього", — каже Іван Киричук.

Виконуючий обов’язки директора Житомирського обласного центру контролю і профілактики хвороб Іван Киричук
В.о. директора Житомирського обласного центру контролю і профілактики хвороб Іван Киричук. Житомир, 29 вересня 2023 року. Фото: Надія Назарук для Суспільне Житомир

Зі слів голови правління "Фонду громади Житомира" Жанни Соловйової, вартість дрону понад 256 тисяч гривень.

"У вересні надійшов запит від військових про те, що потрібен саме такий мавік. Відповідно все офіційно здійснюється. Військові пишуть запит на керівництво і на ім’я керівництва "Фонду громади Житомира". І все — відповідно до запиту здійснюється закупка", — каже Жанна Соловйова.

Голова правління "Фонду громади Житомира" Жанна Соловйова
Голова правління "Фонду громади Житомира" Жанна Соловйова. Житомир, 29 вересня 2023 року. Фото: Надія Назарук для Суспільне Житомир

Військовослужбовець Сергій Бурдейний каже, що для військових кожен донат важливий.

Військовослужбовець Сергій Бурдейний
Військовослужбовець Сергій Бурдейний. Житомир, 29 вересня 2023 року. Фото: Надія Назарук для Суспільне Житомир

"Для нас (важлива – ред.) кожна копійка, кожна гривня. А от це річ, майже бойовий дрон. Тобто нам завжди дуже приємно. І, я ж кажу, це тільки наближає нашу перемогу", — каже військовий Сергій.

Підписуйтеся, читайте, дивіться головні новини Житомирщини на наших платформах:

Telegram | Instagram | Viber | Facebook | YouTube

На початок