"Хочемо, щоб нашу пісню почула Європа": луцький гурт 3ʼbeauties" готується до фіналу Нацвідбору на Дитяче Євробачення

"Хочемо, щоб нашу пісню почула Європа": луцький гурт 3ʼbeauties" готується до фіналу Нацвідбору на Дитяче Євробачення

Гурт "3ʼbeauties" з Луцька
Учасниці луцького гурту "3ʼbeauties" під час репетиції. Фото: Суспільне Луцьк

Учасниці луцького гурту "3ʼbeauties" Анна Ткач, Олександра Коровицька та Владислава Волинець готуються до фіналу Національного відбору на "Дитяче Євробачення-2023", який відбудеться 1 жовтня.

"Активно працюємо над піснею, співаємо щодня, по декілька годин", — розповіли лучанки у прямому ефірі "Суспільне Спротив".

У фіналі гурт 3ʼbeauties" виконає пісню "Power of Love", яку написала музична продюсерка Нацвідбору на Дитяче Євробачення-2023 Світлана Тарабарова. "Нам ця після дуже сподобалася. Вона про світлу сторону, яка завжди переможе зло", — сказали дівчата.

Співачки кажуть: сподіваються на перемогу у Нацвідборі і мають для публіки конкурсу чіткий меседж: Ми будемо усім говорити, що наша країна незламна, сильна і вільна. Хочемо, щоб нашу пісню почула Європа".

Що відомо про дитяче Євробачення 2023

Фінал нацвідбору на "Дитяче Євробачення 2023" відбудеться у форматі онлайн-концерту. Як і минулого року, до вибору долучаться три члени журі.

Дитячий пісенний конкурс "Євробачення 2023" пройде у Франції. Фінал конкурсу відбудеться 26 листопада в Палаці Нікайя у Ніцці.

Україна бере участь у Дитячому пісенному конкурсі "Євробачення" з 2006 року. Відтоді один раз перемагала (Анастасія Петрик з піснею "Небо" у 2012 році) та двічі посідала друге місце (у 2008 та 2013 роках).

Радіо Промінь — офіційний радіопартнер "Дитячого Євробачення".

Суспільне Мовлення, яке є членом Європейської мовної спілки, організовує і проводить відбір пісні та представника України, а також забезпечує участь представника України на Дитячому пісенному конкурсі "Євробачення 2023".

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

На початок