Пес Байдена вчергове покусав охоронця у Білому домі

Пес Байдена вчергове покусав охоронця у Білому домі

ЗМІ
Собака президента Джо Байдена на прізвисько Командор
Собака президента США Джо Байдена на прізвисько Командор, 29 квітня 2023 рік. Фото: АР/Carolyn Kaster

Німецька вівчарка президента Сполучених Штатів Джо Байдена на прізвисько Командор вчергове покусав агента Секретної служби у Білому домі.

Про це повідомляє The Hill.

"Офіцер поліцейського підрозділу Секретної служби увійшов у контакт із домашнім улюбленцем президентської родини й був покусаний. Медичний персонал надав комплексну допомогу офіцерові", – так описав інцидент речник Секретної служби Ентоні Гульєльмі.

Зазначається, що це не перший такий інцидент із дворічною німецькою вівчаркою родини Байденів. Попередні сталися і в Білому домі, і у будинку подружжя у Делавері. Так, у листопаді минулого року пес покусав офіцера, у якого діагностували травми правої руки та стегна. Загалом, як зазначається, йдеться про близько десятка інцидентів з цим псом.

Командора президентові США подарував його брат Джеймс із дружиною у грудні 2021 року. У Білому домі кажуть, що президентська родина співпрацює із Секретною службою та співробітниками виконавчої резиденції над додатковими протоколами безпеки, а також тренуваннями Командора.

Видання також нагадало, що іншого собаку президента США, німецьку вівчарку на прізвисько Мейджор у 2021 році переселили з Білого дому до резиденції Байденів у Делавері після кількох епізодів агресії.

На початок