Умєров проводить співбесіди з потенційними заступниками: хто ними може стати

Умєров проводить співбесіди з потенційними заступниками: хто ними може стати

Ексклюзивно
Рустем Умєров
Фото: Rustem Umerov/Facebook

Міністр оборони України Рустем Умєров проводить співбесіди з потенційними заступниками.

Про це Суспільному сказало джерело у комітеті Ради з нацбезпеки та оборони.

Однією з заступниць міністра може стати виконавча директорка Ветеранського фонду Наталія Калмикова. Сама Калмикова відмовилась коментувати цю новину.

Також на посаду заступниці з цифрового розвитку розглядають Катерину Чорногоренко, проєктну менеджерку міністерства цифрової трансформації. Раніше цю посаду обіймав засновник фонду "Повернись живим" Віталій Дейнега.

Позицію заступника з фінансових питань пропонують чинному заступнику міністра фінансів Юрію Джигиру.

Раніше видання NV повідомило, що першим заступником міністра замість Олександра Павлюка призначать командувача об'єднаних сил ЗСУ Сергія Наєва. У пресслужбі Наєва нам відмовились коментувати цю інформацію.

6 вересня Верховна Рада проголосувала за нового міністра оборони — ексголову Фонду держмайна Рустема Умєрова. На цій посаді він замінив Олексія Резнікова, якого за день до того відправили у відставку. Кандидатуру Умєрова запропонував Володимир Зеленський.

18 вересня Кабмін звільнив шістьох заступників міністра оборони та державного секретаря міністерства. Не втратив посаду перший заступник міністра оборони генерал-лейтенант Олександр Павлюк.

На початок