Чому не продовжили контракт директору вінницького центру інфекційних хвороб — відповідь обласної ради

Чому не продовжили контракт директору вінницького центру інфекційних хвороб — відповідь обласної ради

Чому не продовжили контракт директору вінницького центру інфекційних хвороб — відповідь обласної ради
Фото: Суспільне Вінниця

Звільнили, бо закінчився контракт. Таку відповідь надала Вінницька обласна рада на запит Суспільного, чому директору клінічного центру інфекційних хвороб Ігорю Матковському не продовжили контракт.

Крім того, у відповіді на запит зазначили, що його не продовжили, оскільки в документах закладу виявили ознаки можливого фінансового порушення, а саме — торгівлі паливно-мастильними матеріалами.

На час аудиторської перевірки Ігорю Матковському запропонували виконувати обовʼязки очільника, він відмовився.

"Наразі виконання обов’язків керівника покладено на медичну директорку закладу Галину Мохній. З ким продовжать контракт — буде буде вирішено після завершення перевірки", — зазначила речниця облради Ірина Жук.

Суспільне намагається зв'язатися з Ігорем Матковським для висвітлення його позиції.

Що відомо про звільнення Матковського

  • Інформацію про звільнення з посад директорів двох комунальних закладів — центру інфекційних хвороб Ігоря Матковського та медичного реабілітаційного центру ветеранів війни і радіаційного захисту населення Світлану Голодюк оприлюднили у п'ятницю, 22 вересня.
  • 25 вересня Світлану Голодюк поновили на посаді.
  • Ігор Матковський народився 13 квітня 1967 року. З 1989 по 1995 рік навчався у Вінницькому медичному інституті ім. М.І. Пирогова. З 1 серпня 1995 по серпень 1997 року проходив річну інтернатуру по інфекційним хворобам на базі міської лікарні №4 м. Вінниці.
  • З 1997 року по 2002 рік працював на посаді лікаря-інфекціоніста в МКЛ №4 м. Вінниці. З грудня 2002 року по вересень 2006 року Матковський працював на посаді заступника головного лікаря з організаційно-методичної, профілактичної роботи та епідеміологічного моніторингу в КЗ "Вінницькому обласному Центрі профілактики та боротьби зі СНІДом".
  • З вересня 2006 року був призначений головним лікарем КЗ "Вінницького обласного Центру профілактики та боротьби зі СНІДом", нині "Клінічний центр інфекційних .

На початок