Пісторіус: Україна має перемогти, але це не стосується стратегії оборони Німеччини

Пісторіус: Україна має перемогти, але це не стосується стратегії оборони Німеччини

Борис Пісторіус сказав, що перемога України не є основою стратегії оборони Німеччини
Міністр оборони Німеччини Борис Пісторіус, 29 березня 2023 року, фото: AP

Про це міністр оборони Німеччини Борис Пісторіус заявив у коментарі Естонській громадській телерадіомовній компанії (ERR) під час свого візиту в Таллінн.

За словами Пісторіуса, Німеччина вважає, що Україна має перемогти у війні з РФ. Однак Берлін не може ставити перемогу України в основу своєї стратегії національної оборони.

"Я абсолютно чітко заявив, що Україна має виграти війну. Як визначати перемогу, залежить тільки від України, а не від нас. Це не має жодного стосунку до нашої стратегії національної оборони", — сказав міністр оборони естонському медіа.

Військова допомога від Німеччини

11 липня Пісторіус під час саміту НАТО заявив, що ФРН виділила Україні пакет військової допомоги загальною вартістю близько 700 мільйонів євро.

Німеччина 9 серпня відзвітувала про передачу двох пускових установок зенітно-ракетного комплексу Patriot, 17 серпня — про дві пускові установки системи IRIS-T, а 30 серпня — про 10 танків Leopard 1A5.

5 вересня стало відомо, що Німеччина передала Україні щойно вироблені на відновленій лінії боєприпаси для зенітних самохідних установок Gepard.

21 вересня Німеччина передала черговий пакет військової допомоги для України, у який зокрема увійшли термінали супутникового зв'язку SatComТермінали супутникового зв'язку. Це портативні приймальні пристрої. Швидко встановлюються і можуть застосовуватись у суворих умовах довкілля та 12 вантажівок Zetros.

На початок