Ідея зародилася у вінницькому бомбосховищі: як працює гра-вікторина "UAdemy"

Ідея зародилася у вінницькому бомбосховищі: як працює гра-вікторина "UAdemy"

Ідея зародилася у вінницькому бомбосховищі: як працює гра-вікторина "UAdemy"
Мобільний застосунок "UАdemy". Фото: Суспільне

Національну гру-вікторину "UAdemy", ідея якої зародилася у вінницькому бомбосховищі у день повномасштабного вторгнення РФ, завантажили понад 50 тисяч користувачів. Її розробники — фахівці з різних регіонів України — розповів Суспільному засновник із Хмельницького Юрій Бабій.

"UAdemy — це гра-вікторина для українів, від українів і про українців. Додаток, який допоможе нам краще пізнати свою країну, згадати наскільки українці сильні, як добре вони перемагають, про нашу культуру", — каже Юрій Бабій.

Мобільний застосунок "UАdemy"
Фото: Суспільне Вінниця

Гра побудована на запитаннях і відповідях. За кожне правильне — учасник отримує стікери з головним героєм — Зайцем. Аби все було достовірно й чесно — всю інформацію перевіряли. Над розробкою застосунку працювали 6 людей із різних міст України безкоштовно, у вільний від роботи час. Олена — ілюстраторка з Хмельницького. Створювала меми і стікери.

"Моє завдання зробити класного нашого українського персонажа зайця-козачка, який символізує міць, силу, витривалість і перемогу", — каже Олена.

Мобільний застосунок "UАdemy"
Фото: Суспільне Вінниця

Копірайтерка з Кропивницького Анна Чернякова — словом передавала головний меседж Зайця. Відповідальна за усі тексти, які читають гравці.

"Це 170 питань, які були розроблені так, щоб проходити різні теми. Це культура, спорт, наукові дослідженння", — каже Анна Чернякова.

Єлизавета Бабій — маркетологиня, дружина Юрія. Каже — працювала їхня команда не для заробітку. Застосунок безкоштовний для завантаження, а ось витратили на його створення, каже, чимало грошей і часу.

"Ми перерахувавши нашу вартість гри це мінімум 30 тисяч доларів. Чим більше людей дізнаються про нашу гру тим більше людей дізнаються про цікаві факти про Україну", — розповідає Єлизавета.

Гра-вікторина доступна поки для власників айфонів. У планах, каже Єлизавета Бабій, зробити її й для Андроїд.

На початок