7,5 гектарів лісу розмінували на Сумщині та Чернігівщині

7,5 гектарів лісу розмінували на Сумщині та Чернігівщині

Протягом вересня 2023 року в Сумській та Чернігівській області розмінували 7,5 гектарів держлісфонду. Найбільшу площу території було перевірено у філії "Тростянецьке лісове господарство" – 3,5 гектари.

Про це повідомили у Північному лісовому офісі.

Розмінування провели у філіях "Ніжинське лісове господарство", "Конотопське лісове господарство", "Тростянецьке лісове господарство" і «Чернігівське лісове господарство". В результаті 7,5 га були очищені й тепер там можна проводити лісогосподарську діяльність без ризику для життя. Найбільшу площу території було розміновано у Тростянецькій громаді – 3,5 гектари.

Загалом розміновано 16,6 тис. гектарів.

Ще приблизно 20 тис. гектарів території півночі України залишаються замінованими. Здійснення відповідних заходів там зараз неможливо.

За минулу добу, 21 вересня на Сумщині піротехніки Державної служби з надзвичайних ситуацій знищили 4 вибухонебезпечних предмети. Це артилерійський снаряд, мінометна міна та два осколково-фугасних касетних бойових елемента. Дані боєприпаси були виявлені на територіях Охтирського та Шосткинського районів.

Читайте Суспільне у Telegram

Долучайтесь до нашої спільноти у Viber

Підписуйтеся на наш Instagram

На початок