Історія дружби трьох товаришів, які разом служили з 2014-го і загинули в один день

Історія дружби трьох товаришів, які разом служили з 2014-го і загинули в один день

"Сан Санич", "Агроном" та "Вівторок" познайомились, коли їх мобілізували у 2014 році, дружили після служби, разом стали на захист і в перші дні великої війни. Разом загинули під Вугледаром на Донеччині, де воювали у складі 53-ї окремої механізованої бригади.

Про загиблих чоловіків журналістам Суспільного розповіли їхні дружини.

Для них це важливо було. Вони цим жили. Саня з Олегом взагалі казали, таке враження, що ми знайомі все життя, з іншого життя. Вони поробили такі брелоки "Д три" у них у кожного такий є.

Повномасштабна війна для трьох родин почалась однаково, всі були вдома. Та вже 24 лютого Олександр, Олег та Віталій пішли до військкомату, а 25 — у складі однієї з бригад морської піхоти вирушили на схід.

Олег Хлівний із псевдо "Вівторок" не проходив строкової служби, працював електриком, та отримавши повістку у 2014 році пішов служити. Дружина Наталя каже, чоловіка всі називали справедливим.

Олександр Загинайченко із псевдо "Сан Санич" понад 20 років працював в пожежній охороні, у 2012 вийшов на пенсію, а у 2014, коли почалась АТО став на захист батьківщини, інакше вчинити не міг, говорить дружина Тетяна.

Віталій Козка займався агрономією звідки й псевдо "Агроном", говорить дружина Тетяна. Зі слів жінки, після демобілізації бували тренувальні збори, чоловіки були в резерві, та з початком повномасштабного вторгнення не чекали коли їх викличуть.

Троє чоловіків були, як рідні брати.

Загинули військовослужбовці під Вугледаром на Донеччині в наслідок танкового обстрілу російських військових сьомого квітня 2022 року.

На початок