До кінця року Миколаївську дорогу в Одесі планують зробити шестирядною

До кінця року Миколаївську дорогу в Одесі планують зробити шестирядною

До кінця року Миколаївську дорогу в Одесі планують зробити шестирядною
Миколаївська дорога в Одесі. Фото: Одеська міськрада

До кінця 2023 року проїзну частину на Миколаївській дорозі в Одесі планують розширити до шести смуг.

Про це 21 вересня на засіданні виконавчого комітету повідомив Одеський міський голова Геннадій Труханов.

Ідеї розширити Миколаївську дорогу, яка сполучає центр Одеси з житловим масивом Котовського, з п’яти до шести смуг вже кілька років. Вперше про це у міськраді заговорили у 2019 році.

До повномасштабного вторгнення в мерії хотіли зробити на Миколаївській дорозі виділені смуги для громадського транспорту, додати ще одну реверсивну смугу шляхом зміни розмітки і модернізувати систему світлофорів. Таким чином планувалося збільшити пропускну спроможність цієї дороги вранці у сторону центра міста та ввечері у зворотному.

До війни вартість робіт на Миколаївській дорозі оцінювали у 8,5 мільйонів гривень. Сюди входили установка металевих фермових конструкцій, світлофори, розмітка, дорожні знаки. У грудні 2021 року комунальна установа "СМЕП" уклала договір з ТОВ "Будівельна компанія "Мега шаг", але після повномасштабного вторгнення роботи не проводили і у лютому 2023 року договір розірвали.

Зараз вартість робіт знизили до 4,2 мільйона гривень. 7 липня 2023 року "СМЕП" повторно уклало договір з "Будівельна компанія "Мега шаг". У технічному завданні вказано, що вона має облаштувати тільки фермові конструкції. Нанесення розмітки, встановлення світлофорів та нових дорожніх знаків із техзавдання прибрали.

Читайте нас у Telegram, Viber, Facebook та Instagram: головні новини Одеси та області

На початок