"Це перемога над самим собою": паралімпійці повернулися до Черкас зі змагань у Дюссельдорфі

"Це перемога над самим собою": паралімпійці повернулися до Черкас зі змагань у Дюссельдорфі

Ексклюзивно
"Це перемога над самим собою": паралімпійці повернулися до Черкас зі змагань у Дюссельдорфі
Фото Черкаська міська рада

Спортсмени Ігор Нескорених Вадим Мазніченко та Максим Дмитраш 19 вересня повернулися до Черкас. Із Дюссельдорфа вони привезли п'ять нагород.

Ігри Нескорених називає "перемогою над самим собою" черкасець Максим Дмитраш. Як розповів чоловік у коментарі Суспільному, було складно, але відчувалася підтримка спортсменів-учасників з інших країн:

"Враження, звісно, тільки позитивні. Були і складні моменти, але без позитиву не було б і негативу. Найбільш вразили самі учасники, кожен з яких має свою історію, бачення та жагу до перемоги над самим собою. Дуже крутий прийом був Хорватії, де ми проходили навчально-тренувальні збори перед виїздом до Німеччини. Велика вдячність їм усім, особливо Йосипу. Дуже сподобалась підтримка всіх спортсменів-учасників ось це справді викликає повагу. Вислів "A home for respect" — це про справжню повагу один до одного. Складнощі всі залишились за кадрами камер. Нехай воно там і лишається. Я вдячний всім за підтримку. Ще побачимось в інших проєктах".

Вадим Мазніченко називає головним чинником перемог — підтримку:

"Тиждень тривали змагання, було важко, бо в дуже багатьох дисциплінах виступали. Але підтримка один одного допомагає — якщо хтось виступає, а ти ні, то відразу біжиш туди, підтримуєш, переживаєш за інших. Найкращий був останній день змагань, а саме стрільба з лука, коли ми забрали три "золота". Почали ми з "бронзи", а закінчили "золотом". Позитивні враження. Ти працюєш над собою і показуєш найкращі результати, які не показував під час тренувань. Там ти викладаєшся на всі сто. Ми показали найкращий результат з попередніх змагань".

До Черкас повернулися паралімпійці
Фото / Черкаська міська рада

У Черкасах спортсменів зустрічав міський голова Анатолій Бондаренко:

"Сьогодні Вадим і Максим повернулись додому із німецького Дюссельдорфа де проходили міжнародні змагання "Ігри Нескорених". Дякую хлопцям за достойні виступи. Ваші досягнення — це результат завзятої роботи над собою! Ви приклад для всіх, як рухатися вперед і ніколи не зупинитися", — повідомив міський голова.

Черкаські паралімпійці привезли з Дюссельдорфа п'ять нагород:

  • "Золото" у складі збірної команди зі стрільби з лука та дві бронзові медалі (у самостійних змаганнях із цього ж виду спорту) та зі штовхання ядра виборов Вадим Мазніченко.
  • Два "срібла" зі стрибків у довжину та веслування на тренажерах здобув Максим Дмитраш.
До Черкас повернулися паралімпійці
Фото Черкаська міська рада

Маєте новину про події з життя на Черкащині? Надсилайте сюди

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Дивіться нас на YouTube: найцікавіші новини Черкащини та України

На початок