У Нідерландах затримали співробітника Міноборони за постачання РФ аівадеталей

У Нідерландах затримали співробітника Міноборони за постачання РФ аівадеталей

У Нідерландах затримали працівника Міноборони за постачання РФ аівадеталей
Прапор Нідерландів, ілюстративне фото, АР

У Нідерландах затримали співробітника Міністерства оборони країни, якого підозрюють у постачанні Росії аівадеталей через треті країни в обхід санкцій.

Про це повідомляють rtlnieuws.

“Співробітника Міністерства оборони в Арнемі затримали за підозрою в обході санкцій проти Росії. 48-річного чоловіка підозрюють у відправці авіазапчастин до Росії”, — йдеться у повідомленні.

Підозрюваного затримали 30 серпня, однак про це стало відомо лише зараз. До розслідування залучена військова поліція.

За даними Служба фіскальної розвідки та розслідувань Нідерландів, за місцем проживання чоловіка вилучили боєприпаси, документи та цифрові носії інформації. Підозрюваного відсторонили від роботи і зараз він перебуває в СІЗО.

За даними ЗМІ, чоловік працював у Міністерстві оборони Нідерландів із 1990-х років. Його затримали наступного дня після арешту 53-річного чоловіка, який надав слідству необхідну інформацію про свого спільника.

“Підозрюваний має нідерландську компанію, яка експортувала авіазапчастини переважно в Росію”, —  повідомили у Службі фіскальної розвідки та розслідувань.

Також стало відомо, що під час обшуку місця проживання та складських приміщень 53-річного чоловіка вилучили деталі літаків, зброю, гільзи та боєприпаси. Окрім 250 000 євро та 8 000 доларів готівкою, FIOD також конфіскувала приблизно 160 000 євро банківських активів.

Правоохоронці у Нідерландах ведуть десятки кримінальних проваджень за фактами обходу санкцій проти Росії, нагадують місцеві видання.

Раніше у Німеччині заарештували громадянина ФРН російського походження за підозрою у постачанні Росії деталей для виробництва безпілотників.

На початок