Пліч-о-пліч на роботі 18 років. Історія подружжя рятувальників з Миколаївщини. СУСПІЛЬНЕ | ЛЮДИ

Пліч-о-пліч на роботі 18 років. Історія подружжя рятувальників з Миколаївщини. СУСПІЛЬНЕ | ЛЮДИ

Ексклюзивно
Наталя і Андрій Шкрипніченки
Наталя і Андрій Шкрипніченки, Миколаївщина, 17 вересня 2023 року. Фото: Юлія Філімон/Суспільне Миколаїв

В Олександрівській місцевій пожежній охороні (МПО), що на Миколаївщині, працює подружжя Шкрипніченків. Вона — інспекторка з протипожежної профілактики, він — начальник караулу.

Андрій Шкрипніченко в Олександрівській пожежній охороні працює з 1993 року, спочатку на посаді пожежного, через п'ять років став начальником караулу. А у 2005 році в частині почала працювати його дружина — Наталя.

"Я вже була поверхнево знайома із цією роботою, знала всіх хлопців тут, знала їхню роботу, їхні виїзди, тому що він працював до цього багато часу і вдома все це обговорювалось. Мені це було не байдуже, завжди було дуже цікаво і я з радістю погодилась", — говорить Наталя Шкрипніченко.

Чоловік підтримав Наталю. Каже, не переживав, адже він поруч, як не він, то хтось із команди обов'язково допоможе. Відтоді, додає Наталя, життя змінилось.

"Пожежна охорона займає дуже велику частину нашого життя. Ніяк не можна розділити роботу та особисте життя. Все це приноситься додому, всі проблеми обговорюються, усі радощі переносяться додому з чоловіком, з дітьми, я навіть більше скажу: наша молодша донька, яка через два роки закінчує школу, дуже мріє навчатись в одному із ВНЗ цивільного захисту", — розповідає Наталя.

Втім, на роботі все суворо за субординацією. Наталя говорить, що вдома Андрій ніжний і лагідний батько, а на роботі — принциповий та вимогливий, особливо коли приходить молодь, жодних потурань, вони все повинні знати та вміти.

Як поєднують роботу та сімейне життя Наталя та Андрій Шкрипніченки розповіли кореспондентам Суспільного.

Щорічно 17 вересня в Україні відзначають День рятівника.

На початок