Умєров переговорив з генсеком НАТО Столтенбергом та Жозепом Боррелем: про що йшлося?

Умєров переговорив з генсеком НАТО Столтенбергом та Жозепом Боррелем: про що йшлося?

Міністр оборони України Рустем Умєров, фото: Рустем Умєров/Rustem Umerov, Facebook
Міністр оборони України Рустем Умєров, фото: Рустем Умєров/Rustem Umerov, Facebook

Міністр оборони України Рустем Умєров у четвер, 14 вересня, провів дві телефонні розмови: з генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом та високим представником ЄС із закордонних справ і політики безпеки Жозепом Боррелем.

Про це український міністр повідомив на своїй сторінці у Facebook.

Переговори з генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом Умєров назвав продуктивними.

“Обговорили реалізацію домовленостей, досягнутих на Вільнюському саміті, та нашу спільну з НАТО роботу над Дорожньою картою взаємосумісності. Поінформував колегу про оперативну обстановку на фронті та результати нашої наступальної операції”, – повідомив Умєров.

Під час діалогу з Жозепом Боррелем йшлося про шляхи покращення забезпечення України зброєю та боєприпасами.

“Свободу можна захистити лише колективними діями — це вимагає ефективної спільної архітектури безпеки в Європі. Ми над цим працюємо”, – наголосив Умєров.

6 вересня Верховна Рада проголосувала за нового міністра оборони — ексголову Фонду держмайна Рустема Умєрова. На цій посаді він замінив Олексія Резнікова, якого за день до того відправили у відставку. Кандидатуру Умєрова запропонував Володимир Зеленський: "Міністерство потребує нових підходів та інших форматів взаємодії — як із військовими, так і з суспільством в цілому", — заявив він та додав, що "пан Умєров не потребує додаткових представлень".

На початок