Начальника військкомату з Харківщини взяли під варту: коментарі

Начальника військкомату з Харківщини взяли під варту: коментарі

Начальника військкомату з Харківщини взяли під варту: коментарі
Слухання у справі Руслана Мазовецького, 14 вересня 2023 року. Фото: Лариса Говина/Суспільне Харків

Начальнику Чугуївського районного терцентру комплектування та соціальної підтримки Руслану Мазовецькому, якого підозрюють у підробці документів, щоб допомогти чоловікам призовного віку уникнути мобілізації, обрали запобіжний захід, повідомила з зали суду кореспондентка Суспільного.

Мазовецький перебуватиме під вартою до 4 листопада, але має можливість вийти під заставу у розмірі 2 млн 147 200 гривень.

Адвокат підозрюваного Володимир Романченко вважає, що висунута підозра не відповідає закону, а сума застави не відповідає фінансовому положенню Мазовецького чи ризикам впливу на свідків або ухилення від суду.

Начальника військкомату з Харківщини взяли під варту
Суд обирає міру запобіжного заходу начальнику Чугуївського РТЦК Руслану Мазовецькому, Харків, 14 вересня 2023 року. Фото: Лариса Говина/Суспільне Харків

Підозрюваний Руслан Мазовецький сказав, що не може виплатити визначеної суми застави та вважає підозру необґрунтованою

"Немає ніяких обґрунтувань щодо моєї причетності. Захист повідомляє, що мене не було на робочому місці: в мене не було доступу до печаті, до військових облікових документів. Але суд не бере це до уваги. Це абсурд, що тут сказати", — сказав підозрюваний.

Що відомо про справу полковника Руслана Мазовецького

13 вересня начальнику Чугуївського військкомату Руслану Мазовецькому оголосили підозру. За словами речника обласного управління СБУ Владислава Абдули, він за хабарі допомагав військовозобов’язаним уникнути призову на підставі фіктивних документів.

За даними СБУ, підозрюваний вимагав за довідки від трьох до восьми тисяч доларів з однієї людини, для передачі хабарів посадовець неодноразово залучав посередників.

Підписуйтесь на новини Харкова та області в Facebook, Viber, Instagram, Telegram, Youtube

На початок