Зеленський анонсував посилення оборонної підтримки від Німеччини: ППО, артилерія, техніка

Зеленський анонсував посилення оборонної підтримки від Німеччини: ППО, артилерія, техніка

Зеленський анонсував посилення оборонної підтримки від Німеччини: ППО, артилерія, техніка
Президент Володимир Зеленський виступає перед учасниками Аспенського безпекового форуму. Фото: ОПУ

Президент Володимир Зеленський заявив, що України готує посилення пакета оборонної підтримки від Німеччини.

Про це глава держави повідомив під час відеозвернення.

З його слів, мовиться про протиповітряну оборону, артилерію та техніку.

"Те, про що домовлялися з канцлером Шольцом. Те, про що сьогодні говорили з міністром закордонних справ Бербок. Дуже важливо, що партнери чують потреби нашої держави, наших воїнів, захисту нашої енергетики. Я впевнений — буде результат", — сказав Зеленський.

Президент розповів, що робота триває й з іншими нашими партнерами, зокрема щодо ППО, а "додаткові системи в Україні будуть".

Глава держави також поінформував, що провів кілька важливих нарад.

"Відзначу нараду з міністром оборони Умєровим, першим заступником міністра Павлюком та віце-прем'єром Федоровим щодо забезпечення наших воїнів, прозорості цього забезпечення. Конкретні потреби наших бойових бригад — вони мають забезпечуватися максимально швидко, і для цього увесь облік повинен бути цифровізований. Взагалі паперової роботи у військах має стати значно менше, і точно не має бути різниці між тим, що подається у звітах тут, у центрі, і тим, чого реально потребують хлопці на "нулі". Міноборони зараз перезапускає систему обліку, Мінцифра допомагає", — підкреслив Зеленський.

Провів президент і нараду з представниками правоохоронного сектору.

"Очевидно, Україні треба більше прогресу в захисті інтересів суспільства. У захисті від тих, хто ставить інтереси свого гаманця вище, ніж суспільні норми й правила. Вище, ніж навіть війну. Будуть нові кроки", — продовжив політик.

Зеленський додав, що 11 вересня різні українські міста, області зазнали обстрілів з боку російських окупантів.

"Коли на частині території нашої держави тиша й відносний спокій, ми маємо завжди пам’ятати про ту нашу землю, про ті наші міста й села, які майже постійно під вогнем.  Хоч сьогодні вже й 565-й день цієї війни, ми всі, кожен і кожна в Україні, маємо бути зосереджені на обороні держави, так само як і в перші дні. Росія не сподівається перемогти. Ворог сподівається лише на те, що ми не витримаємо. Україна повинна витримати. Все, що нас посилює, — пріоритет. І тільки це — пріоритет", — підсумував президент.

На початок