Rheinmetall поставить в Україну 40 БМП Marder

Rheinmetall поставить в Україну 40 БМП Marder

Важливо
 Бойова машина піхоти Marder 1A4/3
Бойова машина піхоти Marder 1A4/3, фото: AP

Влада Німеччини доручила концерну Rheinmetall поставити в Україну 40 бойових машин піхоти Marder.

Про це повідомляє пресслужба Rheinmetall.

Зазначається, що замовлення було розміщено в серпні 2023 року, його вартість становить двозначне число мільйонів євро.

"Rheinmetall продовжує роботу над існуюючими транспортними засобами на, щоб цю нову партію Marder можна було доставити відповідно до контракту, починаючи з 2023 року", — йдеться у повідомленні.

Завдяки цьому замовленню загальна кількість машин Marder, які Rheinmetall поставить в Україну, збільшиться до 80. У березні 2023 року компанія вже виготовила перші 20 бронетранспортерів для України на замовлення федерального уряду Німеччини. Ще 20 бронетранспортерів компанії Rheinmetall було прийнято в експлуатацію у червні 2023 року і нещодавно доставлено і в Україну.

Бронетранспортери є модернізованими Marder 1A3, які Rheinmetall раніше прийняла зі складу Бундесверу. Ще навесні 2022 року компанія Rheinmetall своїм коштом розпочала модернізацію бронетранспортерів до негайної бойової готовності.

Бойова машина піхоти Marder, розроблена для Бундесверу і досі там використовується, є однією з найбільш перевірених систем озброєння такого роду у світі. За час експлуатації машина неодноразово модернізувалась, а її бойові якості вдосконалювались.

5 вересня Німеччина передала новий пакет військової допомоги для України. Зокрема до нього увійшли боєприпаси, автомобілі та тягачі.

На початок