У британському кіно можуть відмовитися від еротичних сцен через коронавірус

У британському кіно можуть відмовитися від еротичних сцен через коронавірус

У британському кіно можуть відмовитися від еротичних сцен через коронавірус
Ілюстративне фото, Unsplash

Професійна асоціація режисерів Великобританії закликала тимчасово відмовитися від еротичних сцен із фізичною взаємодією у фільмах відповідно до нових принципів режисури під час пандемії.

Як повідомляє The Guardian, в оновленому керівництві по зйомкам еротичних епізодів, кінематографістам рекомендують замінити постільні сцени на альтернативні та придумати нові способи проявлення близькості.

"Принаймні впродовж наступних кількох місяців, можливо рік, нам доведеться переглянути те, як ми підходимо до близькості. Ми не пропонуємо відмовитися повністю, а лише спробуємо зробити її безпечною у нинішній ситуації", — зазначила британська режисерка Джессіка Гоббс.

Зокрема, актори можуть "поправляти одяг або переодягатися після події", або ж їх частини тіла можуть "рухатися під ковдрою". Також режисерам пропонують "зняти двері спальні, залишивши глядача додумувати те, що відбувається в ній самостійно".

Кінематографістам для постановок еротичних сцен запропонували використовували зелений екран або анімацію, а також залучати ти зйомок пари з реального життя, яким не потрібна соціальна дистанція. Режисерам також порадили шукати натхнення у голлівудський фільмах 30-х років, які знімали за Кодексом ГейсаКіновиробничий кодекс — серія моральних цензурних директив, які регулювали кіновиробництво більшості американських кінокартин, що випускалися великими студіями з 1930 по 1968 рік..

Що відомо

  • У травні найбільші телерадіокомпанії Великобританії, включно з BBC, ITV, Channel 5, Sky та ITN, ввели ряд протиепідемічних правил в умовах карантину. Зокрема, актори повинні були їсти лише з власного посуду, контактувати лише зі знімальною групою та дотримуватися соціальної дистанції.
На початок