В Україні з’явиться військовий омбудсмен

В Україні з’явиться військовий омбудсмен

Український військовий поблизу Бахмута, Донеччина, 4 вересня 2023 р., фото: AP
. Фото: AP Photo/Libkos

Найбільшим пріоритетом для Міністерства оборони є військові та їхні життя, безпека й гідність. На цих принципах Україна будує нову філософію ставлення до військовослужбовців.

Про це заявив міністр оборони України Рустем Умєров на щорічній зустрічі Ялтинської Європейської Стратегії (YES).

"Найбільшим пріоритетом для нас є наші військові, їх життя, безпека й гідність. Ми маємо започаткувати нову філософію ставлення до військових і зробити все можливе і навіть неможливе, щоб наші військові були забезпечені всім необхідним – зброєю, оснащенням, формою, їжею, засобами захисту, медичним обслуговуванням, освітою, підготовкою і всім іншим", – зазначив міністр оборони.

Рустем Умєров анонсував масштабну цифровізацію процесів у Міністерстві оборони, а також започаткування нової посади – військового омбудсмена. За його словами, наразі у Силах оборони служить мільйон військовослужбовців, з яких близько 800 тисяч – безпосередньо в лавах Збройних сил.

"Наша армія одна з найбільших, найсильніших і найбільш мотивованих у світі. Оскільки знаємо за що ми боремося і б’ємося – за наших людей, наші домівки, нашу свободу. Українське військо жертвує своїм життям за цінності свободи", – наголосив Рустем Умєров.

На початок