"Укрзалізниця" за літо 2023 року перевезла 6,7 млн пасажирів

"Укрзалізниця" за літо 2023 року перевезла 6,7 млн пасажирів

Потяг на залізничній колії
Потяг на залізничній колії, фото: "Укрзалізниця"/Facebook

За літній сезон 2023 року "Укрзалізниця" перевезла у внутрішньому сполученні 6,7 млн ​​пасажирів, що на 65% більше аналогічного показника минулого року.

Про це повідомляє пресслужба національного перевізника.

Найпопулярнішими були такі напрямки: Київ — Львів, Харків — Львів, Дніпро — Львів, Київ — Одеса, Київ — Славсько, Київ — Ворохта. Також популярні всі поїзди до гір — Яремче, Татарів-Буковель, Ворохта, Ясіня, Рахів, Славсько — з усіх напрямків.

"На найбільш популярні дати "Укрзалізниця" призначила 31 додатковий поїзд, ними здійснено 381 рейс. Крім того, залізничники щодня додають вагони до наявних поїздів, які курсують на захід України: Івано-Франківськ, Чернівці тощо. Ці та інші поїзди забезпечують пряме або пересадкове сполучення за найбільш популярними напрямками", — йдеться у повідомленні.

В "УЗ" додали, що від початку літа перевезено поїздами на оздоровлення майже 163,3 тис. дітей.

Кабмін на засіданні 1 вересня 2023 року прийняв рішення про спрямування залишків коштів спецфонду держбюджету, які торік надійшли від Європейського інвестиційного банку (ЄІБ), у сумі 100 млн євро на нову бюджетну програму для модернізації інженерно-транспортної залізничної інфраструктури.

На початок