На Алеї сміливості в Києві відкрито іменну табличку прем'єрки Данії Фредеріксен — Зеленський

На Алеї сміливості в Києві відкрито іменну табличку прем'єрки Данії Фредеріксен — Зеленський

Прем'єрка Данії  Метте Фредеріксен і президент України Володимир Зеленський
Прем'єрка Данії Метте Фредеріксен і президент України Володимир Зеленський. Фото: Офіс президента

Президент України Володимир Зеленський і прем'єр-міністерка Данії Метте Фредеріксен після завершення переговорів у Києві, 6 вересня, відкрили на Алеї сміливості, що на площі Конституції, іменну табличку, присвячену очільниці уряду Королівства Данія.

Про це повідомляє пресслужба Офісу президента.

Зеленський нагадав, що на Алеї закарбовані імена тих, хто був з Україною та підтримував українське суспільство в складні часи повномасштабного російського вторгнення. Зокрема, Метте Фредеріксен відвідувала нашу країну у квітні 2022 року, а цьогоріч наприкінці січня разом із президентом України побувала на Одещині та Миколаївщині, над відновленням якої Данія взяла шефство.

Володимир Зеленський зазначив, що Україна стримала російську агресію завдяки Силам оборони, українському народу та нашим партнерам.

"Я хочу подякувати Метте Фредеріксен. Вона як лідер свого народу була з нами із самого початку цієї боротьби за свободу й незалежність. Прем’єр-міністерка Данії була з нами у найважчі години. І це вже третій візит в Україну під час цієї війни", – сказав президент України.

Зеленський також наголосив, що результатом візитів Метте Фредеріксен завжди є конкретна підтримка України на полі бою, в економіці та гуманітарній сфері.

"Ми започаткували традицію на Алеї сміливості, щоб пам’ять про такі народи, такі суспільства й про лідерів, які об’єднують народи, не стерлася в історії, а була назавжди з нами. І це один з елементів вдячності України за те, що Метте та міцний народ Данії з нами із самого початку", – сказав Володимир Зеленський.

Також 6 вересня прем'єр-міністерка Данії Метте Фредеріксен відвідала Бучу на Київщині.

На початок