Радник президента США Салліван зустрівся з керівниками антикорупційних інституцій України

Радник президента США Салліван зустрівся з керівниками антикорупційних інституцій України

Радник президента США з національної безпеки Джейк Салліван
. Фото: AP

Радник президента США з питань національної безпеки Джейк Салліван у п’ятницю, 1 вересня, зустрівся з делегацією керівників трьох українських антикорупційних інституцій.

Про це повідомляється на сайті Білого дому.

До делегації увійшли директор Національного антикорупційного бюро України Семен Кривонос, керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Олександр Клименко та голова Вищого антикорупційного суду Віра Михайленко.

“Вони обговорили прогрес, досягнутий Україною у боротьбі з корупцією та забезпеченні незалежності цих важливих інституцій. Салліван підкреслив життєву важливість для будь-якого демократичного суспільства незалежних, неупереджених правоохоронних та судових інституцій, здатних розслідувати, переслідувати та розглядати корупційні справи, незалежно від того, куди вони ведуть”, — йдеться у повідомленні.

Салліван також підтвердив підтримку Сполученими Штатами антикорупційних реформ в Україні та захисту Україною своєї демократії від російської агресії.

Державний департамент, Мін'юст та Мінфін США, а також USAID 1 вересня у Вашингтоні прийняли керівників Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, Національного антикорупційного бюро та Вищого антикорупційного суду України.

Під час візиту НАБУ і ФБР підписали меморандум про поглиблення співпраці у протидії відмиванню коштів та розслідуванню корупційних злочинів.

На початок