Зеленський: На сьогоднішній Ставці Головнокомандувача говорили про фронт

Зеленський: На сьогоднішній Ставці Головнокомандувача говорили про фронт

Президент України Володимир Зеленський
Президент України Володимир Зеленський під час звернення 30 серпня 2023 року. Фото: ОПУ

Президент України Володимир Зеленський 1 вересня провів засідання Ставки Верховного Головнокомандувача. За його словами, зокрема на ставці говорили про фронт.

Про це Володимир Зеленський повідомив у Telegram.

"Сьогоднішня Ставка лише про фронт. Детально – Харківщина, Донбас. Детально – південь: Запоріжжя, лівий берег Херсонщини. Детально – евакуація поранених. Детально – плани противника. Робимо все, щоб дати більше сили нашим воїнам", — йдеться у дописі Володимира Зеленського.

Він додав, що також обговорювалось питання постачання ракет для української ППО.

"Ракети для нашої ППО. Техніка. Українське виробництво зброї. Багато різних нюансів, багато різних деталей. Ключове – дати нашим воїнам ще більше необхідного для наступальних операцій, для розмінування, для евакуації поранених бійців. Кожен з учасників Ставки чітко розуміє, що повинен робити

За словами президента, була нарада із правоохоронцями.

"Була нарада з правоохоронцями – продовжують очищувати державу від тих, хто досі намагається послаблювати Україну зсередини. Осінь має бути плідною в цьому питанні – саме для України", — сказав Володимир Зеленський.

1 вересня Президент Володимир Зеленський під час онлайн-участі в міжнародному економічному форумі Ambrosetti, який відбувається в Італії заявив, що без деокупації Криму та Донбасу, без звільнення всіх тимчасово окупованих українських територій не буде справжнього сталого миру ані в Україні, ані на всьому європейському просторі.

На початок