Ветеран АТО Сергій Шаповалов у Запоріжжі надає допомогу побратимам та членам їхніх родин

Ветеран АТО Сергій Шаповалов у Запоріжжі надає допомогу побратимам та членам їхніх родин

Ветеран АТО Сергій Шаповалов у Запоріжжі надає допомогу побратимам та членам їхніх родин Суспільне Запоріжжя

Ветеран АТО Сергій Шаповалов після повернення до мирного життя почав надавати психологічну допомогу своїм побратимам та членам їхніх родин. Чоловік каже: головне - не лишатися наодинці зі своєю проблемою.

Сергій Шаповалов до 2014 року працював приватним підприємцем - керував роботою продуктових магазинів. Паралельно навчався психології у виші. Коли розпочалися події на Майдані Незалежності у Києві, зрозумів, що не зможе перебувати осторонь. Брав участь у Запорізькому «Майдані». А згодом, коли сталася анексія Криму, записався добровольцем до лав Збройних сил України.

Ветеран АТО Сергій Шаповалов у Запоріжжі надає допомогу побратимам та їхнім родинамСуспільне Запоріжжя

Ветеран АТО Сергій Шаповалов у Запоріжжі надає допомогу побратимам та їхнім родинам

"Я колись проходив строкову службу і я розумів, що армія тоді була в такому стані, що вона не могла оборонятись чи прийняти рішення. Можливо не було людей, що могли взяти на себе відповідальність взяти. Я зрозумів, що маю допомогти в цей час країні."

Сергій Шаповалов проходив службу протягом року. За цей час захищав територіальну цілість України у зоні проведення антитерористичної операції. У березні 2015 року чоловік звільнився зі служби. Каже: коли приїхав до Запоріжжя, то вирішив звернутися по психологічну допомогу до волонтерів.

Після війни та реабілітації чоловік вирішив сам надавати психологічну допомогу колишнім атовцям. 3 роки брав участь у проєкті волонтерів «Коло побратимів», де працював фасилітатором. Зокрема, проводив заняття з тілесної терапії. А з жовтня 2018 року став керівником проєкту «Миротворчий клуб. Точка повернення».

Нині Сергій Шаповалов продовжує керувати цим проєктом. Надає ветеранам АТО та членам їхніх родин безкоштовну психологічну допомогу. Також разом з членами команди проєкту проводить заходи для атовців: зустрічі-обговорення, пікніки, походи.

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди