В Одеському зоопарку виходжують травмованого підсоколика, якого врятували військові

В Одеському зоопарку виходжують травмованого підсоколика, якого врятували військові

В Одеському зоопарку виходжують травмованого підсоколика, якого врятували військові
Врятований підсоколи. Фото: Одеський зоопарк

27 серпня прикордонники-спецпризначенці під час несення служби на Одещині врятували травмованого хижого птаха — великого підсоколика. Наразі він перебуває на реабілітації в Одеському зоопарку. Тут птах пробуде кілька тижнів, а потім його випустять у дику природу, розповів Суспільному директор зоопарку Ігор Біляков.

За словами Білякова, сокіл молодий, йому не більше року. Птах має легку контузію: коли його знайшли, він лежав на землі і не міг злетіти.

"Це буває, коли у птахів якийсь може бути удар об машину, та плюс наклався значний перегрів, була дуже спекотна погода і він якийсь час лежав там і перегрівся. Зараз з ним вже все добре, птах практично вже у порядку", — розповів Біляков.

В Одеському зоопарку виходжують травмованого підсоколика
Директор Одеського зоопарку Ігор Біляков тримає врятованого підсоколика. Фото: Суспільне Одеса

У зоопарку птах буде кілька тижнів під доглядом орнітологів. Якщо все буде добре, його випустять у дику природу. Зараз для цього він ще не готовий, оскільки погано літає, розповів орнітолог Петро Пілюга.

"Не можна сказати, що він вгодований. Трохи впав, але він не дується, так що ми його годуємо. Я думаю, що він набере вагу, буде літати і тоді його можна буде випускати", — розповів Петро Пілюга.

Усього у літній період працівники зоопарку випустили у дику природу понад 30 таких птахів.

Читайте нас у Telegram, Viber, Facebook та Instagram: головні новини Одеси та області

На початок