The War Zone: Україна вдосконалює ракети "Нептун", щоб дістати до Москви

The War Zone: Україна вдосконалює ракети "Нептун", щоб дістати до Москви

The War Zone: Україна вдосконалює ракети "Нептун", щоб дістати до Москви
Генеральний штаб ЗСУ

Україна модернізовує протикорабельну ракету "Нептун", щоб мати змогу вражати цілі у Москві та інших віддалених місцях Росії.

Про це повідомляє проєкт The War Zone, посилаючись на відомості представника українського міністерства оборони.

За словами співрозмовника, Київ має плани зрештою завдати удару по Москві та інших об'єктах усередині РФ за допомогою варіантів ракети "Нептун", модифікованих на боєприпаси класу "земля — земля".

Посадовець зазначив, що атаку на російський зенітно-ракетний комплекс С-400 "Тріумф" в районі села Оленівка у тимчасово окупованому Криму 23 серпня "було на 100% здійснено модифікованим "Нептуном".

"Є плани, додав представник МО, в підсумку завдати удару по Москві та інших об'єктах всередині Росії за допомогою "Нептуна", — пише The War Zone.

Раніше секретар РНБО Олексій Данілов заявив, що російський ЗРК С-400 "Тріумф" у тимчасово окупованому Криму 23 серпня було знищено новою українською ракетою.

Ракетний комплекс РК-360 МЦ "Нептун" — наземний комплекс протикорабельних крилатих ракет, розроблений українським КБ "Луч". Дальність польоту ракети — 280 км, швидкість — 900 км/год. Комплекс призначений для ураження крейсерів, есмінців, корветів, фрегатів, десантних та інших видів кораблів.

На початок