Скриньки "довіри" для дітей встановили у Вінниці

Скриньки "довіри" для дітей встановили у Вінниці

Скриньки "довіри" для дітей встановили у Вінниці

Анонімно попросити про допомогу у поліції, якщо їх ображають удома чи в школі відсьогодні можуть і діти. У Вінниці встановили три соціальні скриньки «Довіри». Сюди, за словами начальника управління превентивної діяльності Ігоря Волокітенка діти до яких вчиняють соціальне або побутове насильство, можуть кидати листи із проханням допомогти, зазначаючи адресу та телефон.

Скриньку довіри для дітей встановили у Вінниці

За словами начальника управління превентивної діяльності Ігоря Волокітенка, від початку року в області зареєстровано 80 звернень щодо насильства над дітьми, чотири з них - випадки домашнього насилля. Додає, аби діти могли повідомити про свої проблеми поліціянтам без візиту до відділку, у місті встановили скриньки довіри.

"Цей проєкт спрямований, задля того щоб не тільки батьки виконували свої обов'язки, а й вихователі, керівники навчальних закладів, які безпосередньо дивляться за дітьми в період навчального процесу, задля того щоб дитина мала можливість повідомити про те, що суспільство у якому вона перебуває вчиняє протиправні дії", - розповів начальник управління превентивної діяльності нацполіції області Ігор Волокітенко.

Такий соціальний проєкт розробили працівники ювенальної превенції. Неповнолітні, до яких вчиняють неправомірні дії, можуть писати листи із проханням допомоги, вказуючи номер телефона та адресу проживання. Уся інформація — конфіденційна.

"Але якщо ми будемо отримувати повідомлення, які не входять до компетенції нацполіції воно разом із органами місцевої влади буде направлене на розгляд компетентних органів", - зазначив Ігор Волокітенко.

Скриньки довіри безкоштовно надала вінницька філія "Укрпошти". Встановили їх зокрема біля дитячих майданчиків. За словами її очільника Володимира Шаловінського, аби перехожі не змогли дістати звідти листи, скриню опломбували та зачинили на ключ. Раз у тиждень її відкриватимуть поліціянти.

Поки що, у місті встановили три таких скриньки — на вулиці Грушевського, площі Космонавтів та фонтанній. У планах — облаштувати ще дві таких у місті та декілька в області.

Читайте також

  • Програму стажування для людей з інвалідністю започаткували у центрі реабілітації «Гармонія»
  • У Вінниці проводять безкоштовні заняття з пілатесу
  • На Вінниччині волонтери щотижня телефонуватимуть людям, що потребують підтримки
  • Онлайн навчання для дітей аутистів зорганізувала вінничанка
На початок