Уряд розширив коло людей, які мають право на дозвіл на імміграцію в Україну. Хто туди увійшов

Уряд розширив коло людей, які мають право на дозвіл на імміграцію в Україну. Хто туди увійшов

Уряд розширив коло людей, які мають право на дозвіл на імміграцію в Україну
Кабінет міністрів України. УНІАН

Уряд розширив коло іноземців і осіб без громадянства, які мають право на отримання дозволу на імміграцію в Україну.

Про це повідомив постійний представник уряду у Верховній раді Тарас Мельничук у Телеграм.

За його словами, право на отримання дозволу на імміграцію отримали люди, які прослужили в Державній спеціальній службі транспорту України та Національній гвардії України три і більше років. А також ті, хто служив у Збройних Силах України, Державній спеціальній службі транспорту України та Національній гвардії України (незалежно від строку військової служби) і були визнані військово-лікарськими комісіями непридатними до військової служби за станом здоровʼя за наслідками захворювань, поранень (травм, контузій, каліцтв), одержаних під час виконання обовʼязків військової служби.

Крім того, до повноважень Міністерства оборони України та Національної гвардії уряд відніс подання пропозицій до Державної міграційної служби України щодо встановлення квоти імміграції для цих категорій.

“Уточнено перелік документів, що подаються до Державної міграційної служби для отримання дозволу на імміграцію в Україну”, — додав Мельничук.

21 липня президент Володимир Зеленський підписав ухвалені Верховною радою зміни до Закону “Про імміграцію” щодо вдосконалення умов і порядку імміграції в Україну іноземців та осіб без громадянства” №6516.

На початок