Зеленський: Україна максимально збільшує обсяги виробництва дронів, ракет і бронетехніки

Зеленський: Україна максимально збільшує обсяги виробництва дронів, ракет і бронетехніки

Зеленський: Україна максимально збільшує обсяги виробництва дронів, ракет і бронетехніки
Президент Володимир Зеленський. Фото: пресслужба президента

Президент Володимир Зеленський заявив, що Україна нарощує виробництво зброї. За його словами, "скоро "оборонка" даватиме більший результат".

Про це глава держави повідомив під час відеозвернення, підкресливши, що 28 серпня пройшов "довгий і змістовний" день нарад та зустрічей.

"Головне, звісно, Ставка. І про те, що робимо зараз, і про те, до чого маємо бути готові. Передусім Куп'янський напрямок, ключові точки Донеччини — Бахмут, Авдіївка, Мар'їнка, південні напрямки, зокрема Оріхівський. Доповіді генералів Залужного, Сирського, Тарнавського. Доповідь очільника ГУР щодо планів окупантів. Відповімо на їхні наміри. Обов'язково. І так, як вони не очікують. Доповіді урядовців, військових щодо укріплення прикордонних регіонів, питання фінансів для цього вирішені", — зазначив президент.

Зеленський розповів, що була й окрема нарада щодо нашого українського виробництва зброї, на якій були присутні представники Мінстратегпрому, "Укроборонпрому", керівники вітчизняних виробництв.

"Гармати, які зроблені в Україні. Снаряди, які зроблені в Україні. Дрони, ракети, бронетехніка. Максимально збільшуємо обсяги виробництва. Україна це може. Фінансування є. Наша "оборонка" даватиме більший результат", — продовжив глава держави.

Президент вказав, що на наступну Ставку — два завдання:

  • звіт щодо підготовки до зими, різні аспекти, зокрема безпекові.
  • програма підготовки до застосування нових бойових літаків, політично вже все зроблено, домовленості є. Ключове — це якісно та швидко підготувати інфраструктуру.

"Була доповідь правоохоронців щодо перевірки роботи ВЛК по всій країні. Виносимо це питання на РНБО — звіт та рішення представимо суспільству", — підсумував Зеленський.

На початок