Путін не має ресурсів для війни на виснаження — Буданов

Путін не має ресурсів для війни на виснаження — Буданов

Путін не має ресурсів для війни на виснаження — Буданов
Глава ГУР МО Кирило Буданов. Фото: УНІАН

Начальник Головного управління розвідки Міноборони Кирило Буданов заявив, що у президента РФ Володимира Путіна немає ресурсів для ведення війни "на виснаження".

Про це генерал-майор повідомив у інтерв'ю Радіо Свобода.

"Окрім людського, у нього жодного ресурсу немає. Економіки немає, військово-промислового комплексу — теж, запаси військові вже вичерпали", — сказав Буданов.

При цьому глава ГУР підкреслив, що саме через людський ресурс Росія може тримати оборону на фронті "хоч все життя", якщо українські військові не проводитимуть активних наступальних дій.

Відповідаючи на запитання про те, як подолати оборону російських окупантів, генерал-майор зазначив: "Важко, тільки кров'ю".

"Ті, хто кажуть, що існує якийсь магічний спосіб, скажу: "Його не існує". Якщо вони зробили лінію оборони з траншеями, з перешкодами, з мінами, то там жодних хитрощів не шукай. Єдине, що можеш зробити — знищувати", — додав начальник розвідки.

Раніше газета The Wall Street Journal писала, що Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний розповів американським представникам, що Україна перебуває на порозі прориву в ході контрнаступу.

Українські військові зайшли в Роботине

Бійці 47 окремої механізованої бригади з боєм увійшли в село Роботине Запорізької області, що на Мелітопольському напрямку.

Як повідомили у пресслужбі ОМБр, два місяці бійці вели бої за підтримки інших підрозділів, щоб прорвати лінію оборони армії РФ.

На початок