Уряд компенсуватиме роботодавцям облаштування робочих місць для людей з інвалідністю

Уряд компенсуватиме роботодавцям облаштування робочих місць для людей з інвалідністю

Інвалідність робота
Ілюстративне фото: Pexels

Уряд покриватиме витрати на облаштування робочих місць для людей з інвалідністю І та ІІ груп в розмірі до 100,5 тис. грн. Відповідне рішення ухвалили на засіданні Кабінету Міністрів України 22 серпня.

Про це повідомило Міністерство економіки України.

Компенсацію до 67 тисяч гривень надаватимуть для облаштування місць для працівників з інвалідністю ІІ групи, а до 100,5 тисячі гривень – для працівників з інвалідністю І групи.

"За нашими прогнозами, вже до кінця цього року вдасться облаштувати щонайменше півтори тисячі робочих місць", – зазначила міністерка економіки Юлія Свириденко.

Гроші можна отримати на купівлю меблів, поручнів, розсувних дверей, засобів для їхнього відчинення та зачинення, протиковзних та тактильних матеріалів для підлог і сходів та іншого.

Компенсуватимуть і придбання транспортерів для підіймання сходами з електроприводом та допоміжні засоби для відтворення звуку та забезпечення здатності чути й бачити.

Фінансування поточного року здійснюватиметься за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття.

Щоб отримати компенсацію, роботодавцю необхідно подати до регіонального центру зайнятості заяву щодо надання компенсації та копії документів, які підтверджують працевлаштування людини з інвалідністю та придбання засобів для облаштування робочого місця.

На початок