Депутату райради та двом жителям Луганщини повідомили про підозру у колабораціонізмі

Депутату райради та двом жителям Луганщини повідомили про підозру у колабораціонізмі

Депутату райради та двом жителям Луганщини повідомили про підозру у колабораціонізмі
Підозрювані жителі Луганщини. Фото: прокуратура Луганщини

Прокурори повідомили про підозру у колабораційній діяльності депутату Старобільської районної ради та ще двом псевдопосадовцям незаконних органів влади на тимчасово окупованій території Луганської області.

Про це повідомили у пресслужбі Луганської обласної прокуратури.

За даними слідчих, місцевий житель Старобільська під час окупації міста у кінці березня 2022 року став виконувати обов’язки так званого начальника адміністративно-господарчого відділу адміністрації Старобільського району. Зокрема, він займається питаннями господарського обслуговування будівель, споруд і приміщень, розташованих на території району.

Також, за даними пресслужби, влітку 2022 року житель Сєвєродонецька, колишній начальник місцевої дільниці служби газорозподільних станцій очолив "Сєвєродонецьку ділянку "Луганського лінійного виробничого управління магістральних газопроводів" — контролює роботу працівників підприємства, організовує виконання робіт із відновлення та пуску магістральних газопроводів і газорозподільних станцій.

"Мешканка с. Новодеркул Старобільського району, колишня посадова особа органу місцевого самоврядування однієї з територіальних громад Луганщини, навесні 2022 року стала "начальником відділу з питань державної цивільної служби та кадрів адміністрації Біловодського району ЛНР", — йдеться у повідомленні.

У прокуратурі зазначили що жінка приймає людей на роботу та закликає жителів співпрацювати з окупантами.

Трьом жителям Луганщини загрожує до 10 років ув’язнення за частиною 5 статті 111-1 Кримінального кодексу України.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок