"Яскраве заперечення реальності": У ГУР відреагували на заяви РФ про події в Ростові

"Яскраве заперечення реальності": У ГУР відреагували на заяви РФ про події в Ростові

Юсов
Представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Юсов, фото: УНІАН

У російському Ростові вранці 21 серпня чули вибухи. Губернатор Ростовської області заявив, що звуки пов’язані з "переходом літака на надзвук". Представник Головного управління розвідки Міноборони Андрій Юсов зазначив, що реакція російської влади події в Ростові є "яскравим запереченням реальності".

Про це він сказав в етері телемарафону "Єдині новини".

"А в Новгороді немає пошкодженої стратегічної авіації. Напевно, це все просто великі голуби були і щось скинули на ті "тушки". В Москві немає "бавовни" і за розкладом, напевно, працюють їхні аеропорти, жодних змін немає. Взагалі все в них йде за планом. Чим більше таких яскравих заперечень реальності з боку представників режиму, тим більша ймовірність того, що все ж таки почнуться якісь питання у жителів РФ. Тому що "чорне" називати "білим" довго не можна", — сказав Юсов.

Представник ГУР зазначив, що заперечуючи погіршення безпекової ситуації, вибухи, пошкодження об’єктів стратегічної авіації продовжує жити в паралельній реальності.

"Паралельна реальність – дуже комфортна, але коли стикається зі справжньою реальністю, буває дуже боляче і небезпечно. Зрештою, працюємо далі і спостерігаємо розвитком подій. Зрештою, це не останній прецедент", – сказав він.

Вранці 21 серпня місцеві пабліки повідомили, що в місті Ростов пролунав звук вибуху.

Губернатор Ростовської області РФ Василь Голубєв заявив, що гучні звуки, які було чутно в різних частинах Ростова та околицях, пов’язані з "переходом літака на надзвук".

На початок