Зеленський: Наступний тиждень – це час важливих для України заходів

Зеленський: Наступний тиждень – це час важливих для України заходів

Президент України Володимир Зеленський під час звернення 18 серпня 2023 року
Президент України Володимир Зеленський під час звернення 18 серпня 2023 року. Фото: ОПУ

Президент Володимир Зеленський заявив, що влада готує "потужні речі" для України, зокрема для посилення держави й Сил оборони.

Про це Володимир Зеленський сказав під час звернення 18 серпня.

"Сьогодні та загалом цього тижня саме таке завдання – головне. Зброя для наших воїнів. Нові можливості для нашої оборони. Нові пакети підтримки від наших партнерів. Ми робимо все, щоб напередодні Дня Незалежності нашої держави можна було сказати, що Україна зробила ще один крок до кола найбільш міцних держав світу", — сказав Зеленський.

За його словами "новини для України незабаром побачать".

"Новини для України побачите. Готуємо їх із сусідами в ЄС. А ще у тих регіонах Європи, де нашої співпраці з державами поки було недостатньо. І, звичайно, із такими нашими європейськими партнерами, із якими ми вже разом не раз доводили, що європейське лідерство в захисті свободи має глобальне значення", — сказав президент.

Зеленський також акцентував на важливих дипломатичних успіхах за цей тиждень.

"Декларація G7 щодо безпекових гарантій Україні: станом на сьогодні вже 18 держав приєдналися. Формула миру: вже 63 дипломатичні місії працюють заради реалізації її пунктів. Дуже важливо, що формула миру поступово об’єднує світову більшість на основі нашої поваги до міжнародного права й Статуту ООН. Європейський Союз: максимально стараємося, щоб Україна цього року була готова до відкриття переговорів про членство", — поінформував глава держави.

Зеленський додав, що наступний тиждень – це час важливих для України заходів.

"Наступний тиждень – це час важливих для України заходів. Жодного дня підготовки ми не втратимо. Жодного результату для України не упустимо. Щодня ми працюємо. Щодня додаємо Україні сили", — наголосив президент.

18 серпня Володимир Зеленський заявив, що в Україну "заходять" важка техніка, артилерія та засоби ППО.

На початок