Загинули в боях за Україну: у Житомирі провели в останню путь полеглих воїнів

Загинули в боях за Україну: у Житомирі провели в останню путь полеглих воїнів

Загинули в боях за Україну: у Житомирі провели в останню путь полеглих воїнів
Фото: Суспільне

18 серпня у Житомирі попрощалися з двома військовими, які загинули у боях за Україну: 31-річним Володимиром Завадським та 27-річним Сергієм Діденком.

Про це повідомила Житомирська міська рада.

Володимир Завадський народився 21 лютого 1992 року у Житомирі. Закінчив ліцей №25. Потім навчався у "Житомирській політехніці". Отримавши диплом магістра, Володимир пройшов строкову службу у лавах ЗСУ. Опісля працював за цивільними професіями. Із серпня 2022 року у складі військового підрозділу ЗСУ став на захист України від російських загарбників. Героїчно загинув 14 серпня 2023 року при виконанні бойового завдання у зоні активних бойових дій.

Степан Соколівський народився 29 листопада 1995 року у Житомирі. Закінчив школу №30. Опісля — Центр профтехосвіти. Працював на підприємствах міста. Із початком повномасштабного вторгнення РФ став на захист України у боротьбі з російським окупантом. Героїчно загинув у бою за Україну сьомого серпня 2023 року.

17 серпня у Житомирі попрощалися з Вадимом Гончаровим, який героїчно загинув 10 серпня 2023 року під час виконання бойового завдання з оборони Луганщини, та Микитою Куропаткіним, який героїчно загинув 12 серпня 2023 року.

Підписуйтеся, читайте, дивіться головні новини Житомирщини на наших платформах:

Telegram | Instagram | Viber | Facebook | YouTube

На початок