Гуменюк прокоментувала причини повітряних тривог, які виникали через зліт російських МіГів

Гуменюк прокоментувала причини повітряних тривог, які виникали через зліт російських МіГів

Гуменюк прокоментувала причини повітряних тривог, які виникали через зліт російських МіГів
Начальниця пресцентру сил охорони та оборони Півдня Наталя Гуменюк. Джерело: АрміяInform

Повітряні тривоги, які виникали через зліт МіГів по всій Україні, це не тільки загроза застосування балістичних і аеробалістичних ракет типу "Кинджал", а і збирання інформації для планування майбутніх ударів.

Про це 16 серпня в ефірі "Суспільне. Спротив" повідомила начальниця пресцентру сил охорони та оборони Півдня Наталя Гуменюк.

"Завжди кожен виліт — збір оперативної інформації для того, щоб в майбутньому спланувати певні удари — ракетні або дронові, або мішану атаку. Тому та кількість тривог, яка лунала напередодні, цілком свідчить про збір відповідних даних, обробку цієї інформації. І абсолютно доречно говорити про те, що ворог може продовжувати тиснути так само, використовуючи різні способи впливу", — зазначила очільниця пресцентру.

Також, цитуючи експертів, вона зазначила, що російські військові можуть тримати у напрузі українців у період до Дня незалежності, максимально активізуючись ближче до свята:

"Експерти говорять, що, наближаючись безпосередньо до Дня незалежності, ворог може нарощувати або тримати в напрузі у цей період часу фактично все населення України, з максимальною активізацією найближче до свята. Це попередні висновки з оцінки ситуації, тут треба усвідомлювати, що це не залякування, а попередження про можливі атаки для того, щоб вжити відповідних заходів: підготувати тривожну валізу і бути готовими переходити в укриття".

Читайте нас у Telegram, Viber, Facebook та Instagram: головні новини Одеси та області

На початок