Перше та два других місця — сумчани відзначились у Луцьку на кубку України з сумо

. Фото Сергія Хекала

У Луцьку 13 липня завершився розіграш кубка України з сумо серед дорослих. Сумські спортсмени заробили три медалі.

"Вихованці сумського сумо мають везуть в Суми три медалі. Єгор Крупський у вазі до 100 кг посів перше місце, Крило Крупський (вагова категорія до 85 кг) та Владислав В’юна (у вазі понад 115 кг) посіли другі місця", - розповів Суспільному сумський тренер Сергій Хекало.

За словами Сергія, брати Крупські доволі гарно дебютували в нових для себе вагових категоріях. А Єгор, виборовши "золото" змагань, забезпечив собі путівку на чемпіонат світу. Він відбудеться восени у японському Токіо.

Крім того, сумчани отримали путівки на чемпіонат Європи. Турнір у вересні відбудеться в польському Кротошині.

Готували спортсменів до змагань тренери МДЮСШ "Колос" Сергій Хекало та Владислав В'юн.