Літня форма для військовослужбовиць ЗСУ офіційно поставлена на забезпечення — Міноборони

Літня форма для військовослужбовиць ЗСУ офіційно поставлена на забезпечення — Міноборони

Літня форма для військовослужбовиць ЗСУ офіційно поставлена на забезпечення — Міноборони
Військова форма. Фото: Telegram/Ганна Маляр

Жіночу літню польову форму для військовослужбовиць Збройних сил України офіційно поставлено на забезпечення.

Про це у Telegram повідомила заступниця міністра оборони України Ганна Маляр.

"3 серпня Міноборони затвердило зразок-еталон жіночого літнього польового костюма. Відтепер жіноча літня форма офіційно поставлена на забезпечення", — йдеться у дописі Маляр.

За її словами, жіноча форма має 8 розмірів, костюм розрахований і на мінімальний зріст жінки — 146 см, і на максимальний — 188 см.

Заступниця міністра оборони зазначила, що були враховані всі побажання військовослужбовиць.

"Форма пошита відповідно до антропометричних даних жінки, з урахуванням усіх особливостей жіночої фігури, та зручна у використанні", — написала Ганна Маляр.

Вона додала, що однією з переваг цього костюма є те, що його можна носити навіть під час вагітності, тому що верхня частина штанів еластична та дуже добре розтягується до потрібних розмірів.

Окрім цього Маляр зазначила, що йдеться лише про польовий варіант жіночої форми.

"Повсякденна і парадна жіноча форма у ЗСУ є і була. Змінювались лише зразки. Зараз жінки-військовослужбовці носять форму, зразки якої затверджені наказом Міноборони від 18.07.2017 №370 та правилами носіння визначених наказом оборонного відомства від 20.11.2017 №606", — написала Ганна Маляр.

Міністерство оборони України 3 серпня затвердило зразок-еталон літнього польового костюма для військовослужбовиць ЗСУ. На черзі — жіночі бронежилети.

4 травня заступниця міністра оборони Ганна Маляр повідомляла, що у Збройних силах України служить 42 тисячі жінок-військовослужбовиць, а разом з цивільними працівницями — 60 тисяч. З них 5 тисяч на передовій. 107 жінок загинуло і є поранені.

На початок