Загинули, захищаючи Україну: у Черкасах поховали трьох захисників

Загинули, захищаючи Україну: у Черкасах поховали трьох захисників

Загинули, захищаючи Україну: у Черкасах поховали трьох захисників
Фейсбук Віталія Мацюка

У Черкасах попрощалися із трьома загиблими військовими, які захищали Україну. В останню путь провели Сергія Мокринського, Василя Пилипенка та Артема Мурая, повідомили у пресслужбі міськради.

Сергію Мокринському було 35 років. Він навчався у черкаській школі №29. Отримав спеціальність техніка-технолога машинобудування. Працював різноробочим. У березні 2023 року його призвали до війська. Служив навідником десантно-штурмового відділення батальйону морської піхоти. Загинув на Донеччині.

"Солдату Артему Мураю назавжди залишиться 30 років. Він навчався у школі №29, потім — у Шполянській школі-інтернаті. Закінчив Корсунь-Шевченківський професійний ліцей і отримав кваліфікацію тракториста-машиніста сільськогосподарського виробництва. Працював трактористом, вантажником, машиністом. Останнє місце роботи – підприємство ДОРСТРОЙ, де він працював асфальтоукладальником доріг. Був учасником АТО. На початку 2023 року знову став до лав ЗСУ, хоча й був обмежено придатний до військової служби. Служив водієм-електриком взводу радіорозвідки", — зазначили у міськраді.

Загинув Артем Мурай на Харківщині внаслідок вибухової травми.

Солдат Василь Пилипенко народився в Казахстані. Там закінчив школу, будівельний технікум і здобув кваліфікацію техніка-будівельника. Працював водієм і на місцевому приладобудівному заводі. У 1997 році переїхав до України у Черкаси. Закінчив Черкаський "Інститут управління", став бакалавром із права. Працював юрисконсультом у різних установах і організаціях. "У лютому 2023 року Василя Пилипенка призвали по мобілізації. Він проходив військову службу на посаді навідника зенітно-артилерійського відділення роти вогневої підтримки", — розповіли у пресслужбі. Воїн загинув дорогою із бойового завдання внаслідок російського обстрілу з протитанкового ракетного комплексу. Йому було 48 років.

Загиблі Черкаси
Анатолій Бондаренко

Маєте новину про події з життя на Черкащині? Надсилайте сюди

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Дивіться нас на YouTube: найцікавіші новини Черкащини та України

На початок