У матчі 2 туру Української Прем'єр-Ліги житомирський клуб "Полісся" поступився команді "Дніпро-1" з рахунком 2:1

. Ужгород, 6 серпня 2023 року. Фото: ФК "Полісся", Facebook

Шостого серпня в Ужгороді на стадіоні "Авангард" житомирський ФК "Полісся" в рамках матчу 2 туру Української Прем'єр-Ліги на виїзді зіграв проти срібного призера минулого чемпіонату СК "Дніпро-1". Матч завершився з рахунком 2:1 на користь дніпрян.

На 20 хвилині першого тайму команда "Полісся" залишилася в меншості. Богдан Кушніренко стрибнув у підкат проти Домінго Бланко, отримав червону картку від Дениса Шурмана і був вилучений з поля.

На 31 хвилині був небезпечний момент гри. Макуана мав забивати, сам відібрав мʼяч і одразу ж вискочив віч-на-віч завдяки передачі Козака. Перекинув Кінарейкіна, але Сарапій встиг підстрахувати на лінії.

Ужгород, 6 серпня 2023 року. Фото: ФК "Полісся", Facebook

На 39 хвилині було виконання кутового від "Полісся", але Кравченко трохи не встиг завдати акцентованого удару після скидання Будківського.

Перший тайм завершився з рахунком 0:0.

У другому таймі на 62 хвилині матчу Олександр Піхальонок відкрив рахунок і забив гол у ворота "Полісся". Рахунок став 1:0 на користь "Дніпро-1".

На 88 хвилині гравець "Полісся" Деніс Янаков заробив, а згодом і реалізував пенальті. Рахунок стає 1:1. Проте наприкінці матчу на 90 хвилині півзахисник Руслан Бабенко виводить команду дніпрян у переможці з рахунком 2:1.

За інформацією "UA-Football.com", це був перший поєдинок без Артема Довбика, який перейшов до Жирони.

"І варто зауважити, що дніпряни принаймні в першому таймі відверто не знали, що робити в атаці. Хоч і отримали чисельну перевагу вже на 20-й хвилині через вилучення Кушніренка. В другому таймі все ж вдалось активуватись і Піхальонок пробив у нижній кут. Втім, "Полісся" не здалося і заслужило пенальті – м'яч влучив у руку Когуту, коли той стояв у стінці. Янаков шансів Кінарейкину не залишив. Здавалося, нічия, але на 90+1-й хвилині Руслану Бабенку вдався неймовірний постріл з далекої відстані у верхній кут. "Дніпро-1" таки здобув свою першу перемогу у сезоні", – йдеться у повідомленні.