Вінницька "Нива" програла у домашньому футбольному матчі "Звягелю" з Житомирщини

Вінницька "Нива" програла у домашньому футбольному матчі "Звягелю" з Житомирщини

Вінницька "Нива" програла житомирському "Звягелю" у футбольному матчі першого туру Другої ліги ПФЛ Професіональна футбольна ліга України є об'єднанням професіональних футбольних клубів України, створеним у 1996 році для організації чемпіонатів України з футболу.сезону 2023/24. Гра завершилася з рахунком 4:7. Команди зустрілися 6 серпня у Вінниці на Центральному стадіоні. Матч проходив без глядачів, повідомляють на сторінці футбольного клубу у Facebook.

Стартовий склад "Ниви" був таким: 1. Попович (в), 3. Лотоцький, 26. Никитюк, 77. Грачов, 23. Борячук (к), 63. Власенко, 33. Ничипоренко, 11. Страшкевич, 29. Петленко, 70. Швець, 10. Загорулько. На лаві запасних були: 71. Вічний (в), 13. Євтіхов, 7. Астафьєв, 9. Кобцов, 6. Меженський, 20. Мельник, 17. Рогульський, 8. Рябой. Арбітр гри – Ігор Садковський з Тернопільської області.

У першому таймі вінничани пропустили у свої ворота чотири м'ячі, а забили "Звягелю" один. Гол суперникам на сороковій хвилині гри "подарував" Вадим Страшкевич. Із рахунком 1:4 завершився перший тайм.

На другій хвилині другого тайму вінничани пропустили у свої ворота п'ятий м'яч. На 50-й хвилині гри Страшкевич забив "Звягелю" другий гол – зі штрафного удару. На 74-й хвилині третій м'яч суперникам полетів у ворота від вінницького гравця Артура Загорулька. Рахунок – 3:5 на користь гостей.

На 78-й хвилині гри вінничани пропустили у свої ворота шостий м'яч. На 82 – сьомий. На 88-й хвилині нивівець Загорулько забив четвертий гол команді "Звягеля". Із рахунком 4:7 матч завершився.

Що відомо про команди

І "Нива", і "Звягель" є одними із головних фаворитів цього сезону у Другій лізі ПФЛ. У минулому сезоні команди перемагали одна одну на своєму полі: 3:2 у Вінниці, 1:0 у Звягелі. Вінничани, фінішувавши четвертими, випередили в Другій лізі 2022/23 ПФК "Звягель" на три очки, повідомляють на сайті Професійної футбольної ліги.

На початок