У Грузії внаслідок зсуву ґрунту в Шові загинула українська медійниця Аліна Поліковська

У Грузії внаслідок зсуву ґрунту в Шові загинула українська медійниця Аліна Поліковська

У Грузії внаслідок зсуву ґрунту в Шові загинула українка повідомило МЗС
. Аліна Поліковська. Фото: Facebook

У Грузії внаслідок зсуву ґрунту в селищі Шові загинула українка. Тривають пошуки її дитини, яка також перебувала на місці трагедії.

Про це Суспільному повідомили у пресслужбі МЗС.

"Українське посольство в Грузії встановило зв’язок із рідними загиблої та взаємодіє із грузинською владою задля підготовки репатріації тіла. Паралельно перевіряємо, чи не було інших українців в селищі Шові", — йдеться у повідомленні.

Журналістка Ольга Артюшенко повідомила, що загиблою є українська медійниця Аліна Поліковська. За її даними, нині немає відомостей про долю усіх трьох дітей Поліковської, а також її чоловіка.

"Аліна Поліковська загинула. В Грузії. Вона була там з чоловіком та трьома дітьми. Зсув. 30 років, кажуть, нічого такого там не було. Її знайшли. Їх — ще ні", — написала вона у Facebook.

За словами Артюшенко, загибла постійно мешкала в Нідерландах.

"Аліна була доброю, розумною, красивою – не дивно, що це зрозумів Заза і забрав її до себе до Нідерландів. Вони мали велику чудову сім'ю в Утрехті", — написала журналістка.

Раніше стало відомо, що у Грузії внаслідок зсуву ґрунту в курортному селищі Шові понад 20 людей вважаються зниклими безвісти, загинуло щонайменше 11 людей. У розшуку перебувають близько 25-29 людей, цифри постійно змінюються. Евакуювали 210 людей.

У грузинському курортному селищі Шові вдень 3 серпня стався зсув ґрунту. Понеділок, 7 серпня, оголошено в Грузії днем ​​жалоби.

Шові — курортне селище у високогірному регіоні Рача-Лечхумі та Квемо Сванеті, в Онському муніципалітеті. Курорт Шові розташований на висоті 1,5 тисячі метрів над рівнем моря.

Раніше президент Володимир Зеленський висловив співчуття народу Грузії через стихійне лихо на гірському курорті Шові.

На початок