В окупований Луганськ можна потрапити за наявності російського паспорта

В окупований Луганськ можна потрапити за наявності російського паспорта

Доповнено
Як виглядає Луганськ, 28 вересня 2022 року
Вид на окупований Луганськ, 28 вересня 2022 року. Фото: АР

Наявність паспорта РФ потрібна людям, які хочуть потрапити в Луганськ у справах. На відміну від наближених до лінії фронту міст місцева реєстрація чи перепустка не потрібні.

Про це повідомив начальник Луганської обласної військової адміністрації Артем Лисогор.

"За його (паспорта — ред.) відсутності військові окупаційної армії ретельно перевіряють документи, автотранспорт та цікавляться причинами подорожі. І коли вони не є життєво важливими, то потрапляння до Луганська ускладняється", — зазначив Лисогор.

Аби в'їхати до Рубіжного цивільним людям необхідні місцева реєстрація, право на нерухоме майно чи перепустка, яка дійсна 30 днів.

Водночас за словами Лисогора, підприємці можуть дістатися Рубіжного тільки за дозволом окупаційної влади міста. "Хочеш доставити товари на продаж або гуманітарну допомогу — поспілкуйся, будь ласка, із головою окупаційної адміністрації міста, домовся, знайди спільні інтереси. Зазвичай варіанти співробітництва з’являються", — повідомив начальник ОВА.

Як розповів очільник ОВА в ефірі телемарафону "Єдині новини", близько третини громадян в окупації на Луганщині усіляко уникають можливості отримати паспорт РФ.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок