Президент Чехії перепросив за їзду на мотоциклі без шолома

Президент Чехії перепросив за їзду на мотоциклі без шолома

Президент Чехії перепросив за їзду на мотоциклі без шолома
Президент Чехії Петр Павел. Фото: Олександр Брамський/Суспільне

Президент Чехії Петр Павел попросив вибачення за порушення правил дорожнього руху після того, як був помічений у їзді на мотоциклі без захисного шолома.

Про це він повідомив у своєму Twitter.

Політик розповів, що рухався рідко використовуваною дорогою на ділянці завдовжки 1,5 кілометра. Чеський президент назвав свій вчинок "безглуздим", додавши, що усвідомлює те, що повинен показувати приклад у дотриманні правил.

"Я усвідомлюю свою помилку і перепрошую за явне порушення правил дорожнього руху. Все своє життя я дотримуюся всіх заходів безпеки під час їзди на мотоциклі, від шолома до одягу з протекторами та жилета з подушкою безпеки", — написав Петро Павел.

Політик повідомив, що у суботу, 5 серпня, візьме участь в акції KEEP RESPECT, мета якої – допомогти мотоциклістам, які з чиєїсь провини опинилися в інвалідному візку.

"З цієї нагоди я жертвую суму, що перевищує верхню межу штрафу в адміністративному провадженні, призначеному за це правопорушення, на добровільний вступний внесок", — зазначив Петр Павел.

Він додав, що загальна зібрана сума буде спрямована на допомогу конкретним мотоциклістам, яким не вистачає грошей на лікування травм.

Раніше фрагмент відеозапису, на якому зафіксований Петр Павел на мотоциклі без шолома, з’явився в ефірі CNN Prima News.

Відповідно до правил дорожнього руху Чехії, мотоцикліст під час руху завжди повинен мати на голові шолом.

На початок