Посольство США поновило видачу студентських віз українцям

Посольство США поновило видачу студентських віз українцям

Посольство США поновило видачу студентських віз українцям
Вікіпедія

Посольство Сполучених Штатів Америки в Україні поновило видачу студентських віз, утім чинними залишаються обмеження у видачі решти типів в’їзних віз.

Як повідомило відомство, надання неімміграційних візових послуг відновили в обмеженому обсязі — лише для студентів. У дипломатичному представництві запевняють, що поновлять надання послуг з отримання інших типів віз, щойно з’явиться така можливість.

Для призначення візової співбесіди на отримання студентської візи необхідно перейти на сайт Служби візової інформації США для України та подати онлайн-заявку. На час пандемії у посольстві діє масковий режим, тому під час консультацій відвідувачів просять користуватися засобами індивідуального захисту та не відвідувати відомство у разі виявлення ознак респіраторного захворювання.

Що відомо

  • Станом на ранок 10 серпня у США коронавірусну інфекцію лабораторно підтвердили у 5,05 мільйонів людей, одужало понад 2,5 мільйона. Наразі США є лідером серед країн, в яких фіксують найбільшу кількість хворих з COVID-19.
  • Наприкінці червня американський президент Дональд Трамп підписав декларацію, яка призупиняє в’їзд до США деяких категорій іммігрантів та не іммігрантів, котрі становлять ризик для ринку праці США внаслідок масового поширення коронавірусу.
  • Станом на 6 серпня українці можуть подорожувати до 38 країн. Зокрема до Албанії, Білорусі, Болгарії, Великої Британії, Еквадору, Єгипту, Мексики та Туреччини. Актуальні дані про в'їзд до інших країн варто перевіряти на сайті МЗС.

Вибір редакції

На початок