Використання РФ ядерної зброї проти України буде розцінено, як напад на НАТО — сенатор США

Використання РФ ядерної зброї проти України буде розцінено, як напад на НАТО — сенатор США

Сенатор США від Республіканської партії Ліндсі Грем
Сенатор США від Республіканської партії Ліндсі Грем. Фото: АР/Jacquelyn Martin

Сенатор США від Республіканської партії Ліндсі Грем прокоментував заяву заступника голови Ради безпеки Росії Дмитра Медведєва, в якій він пригрозив застосуванням ядерної зброї проти України у разі успіху контрнаступу ЗСУ.

Про це Ліндсі Грем написав у Twitter.

"Моїм російським друзям, які говорять про використання ядерної зброї в Україні: ви повинні розуміти, що це було б нападом на саме НАТО, враховуючи близькість України до території Альянсу. Час протверезіти, усвідомити, що ваше варварське вторгнення в Україну не спрацювало, вийти та врятувати багатьох молодих росіян від безглуздої смерті", — йдеться у дописі Грема.

30 липня заступник голови Ради безпеки Росії Дмитро Медведєв прямо пригрозив використанням ядерної зброї у разі успіху українського контрнаступу.

Дмитро Медведєв уже не раз погрожував світу "ядерним апокаліпсисом". Зокрема у вересні минулого року він заявляв, що заявка України в НАТО прискорить початок Третьої світової війни. На початку липня цього року Медведєв знову почав лякати світ "ядерним апокаліпсисом", але водночас заявив, що "ядерної зими" можна уникнути, якщо Захід виконає всі вимоги Росії.

На початок