Виснаження, нестача боєприпасів та погана координація: британська розвідка назвала проблеми військ РФ на півдні України

Виснаження, нестача боєприпасів та погана координація: британська розвідка назвала проблеми військ РФ на півдні України

Російські війська Мелітополь
Фото: УНН

Російські війська, що беруть участь у боях проти Сил оборони України на південному фронті, відчувають нестачу боєприпасів, мають погану координацію, а також давно потребують проведення ротації.

Про це повідомляє Міністерство оборони Великої Британії.

У відомості зазначають, що на півдні України інтенсивні бої продовжують зосереджуватися на двох напрямках.

"На південь від Оріхова українські війська зосередилися проти 58-ї загальновійськової армії (58 ЗА) Росії. 58 ЗА, швидше за все, бореться з бойовою втомою та виснаженням у передових полках, які перебувають у напружених боях понад вісім тижнів", — йдеться у повідомленні.

Далі на схід, на південь від Великої Новосілки, російські війська, що обороняються, стягнуті зі Східного та Південного військових округів, що, ймовірно, створює проблеми з координацією, вважають у міністерстві. При цьому елементи 5-ї загальновійськової армії, ймовірно, перебувають під особливим тиском й також давно потребують ротації з лінії фронту.

"На півдні загальні проблеми для російських командирів, швидше за все, включатимуть нестачу артилерійських боєприпасів, брак резервів і проблеми із забезпеченням флангів підрозділів в обороні", — зазначає британська розвідка.

На початок