Готувався до дитячого Євробачення три роки: волинянин Денис Грищук – у фіналі нацвідбору

Готувався до дитячого Євробачення три роки: волинянин Денис Грищук – у фіналі нацвідбору

дитяче Євробачення 2023: Денис Грищук з Волині
Волинянин Денис Грищук. Фото: Суспільне Луцьк

Зі 143 учасників волинянин Денис Грищук потрапив у десятку кращих, а згодом і у п'ятірку фіналістів нацвідбору Дитячого Євробачення.

Суспільному 12-річний школяр розповів, до участі у пісенному конкурсі готувався три роки, мріє про успіх і виступи на стадіонах.

"Я не сподівався, що пройду в п'ятірку, але як увійшов, то можу насолоджуватися цим моментом. Вокал це, надіюся, буде моєю майбутньою професією і Євробачення для мене – це сходинка", – каже співак.

Денис Грищук і Тімур Мірошниченко
Денис Грищук і незмінний ведучий та коментатор Євробачення Тімур Мірошниченко. Фото Дениса Грищука

Співати, – говорить Денис, – любив із раннього дитинства. Торік разом із мамою переїхав у Люблін. Нині поєднує навчання в українській і польській школах.

Із сусідньої Львівської області на Волинь до Дениса приїздить його викладачка вокалу Вікторія Венедиктова. Разом вони займаються уже чотири роки.

"Талант був помітний ще два роки тому. Він імпровізує, а це для такого віку дуже цінно. Він дуже сценічний хлопець. Мені багато хто говорив, що коли він виходить на сцену – притягує погляди, а це для артиста дуже важливо", – каже Вікторія Венедиктова.

викладачка музики зі Львова Вікторія Венедиктова
Викладачка Дениса Вікторія Венедиктова. Фото: Суспільне Луцьк

Мама Дениса Тетяна розповідає: син брав участь у польському шоу "Голос країни", до нього повернулися усі судді. Перемогу тоді не здобув, але досвід отримав чималий. Додає: окрім музики син любить математику. Матір підтримує сина в усіх починаннях.

"Він дуже виважений, спокійний і він завжди знає що хоче. Для мене це дуже відповідально, бо мусиш бути не тільки мамою, а всім: ти менеджер дитини, водій, стиліст дитини – абсолютно все ", – говорить Тетяна.

Дитяче Євробачення мама учасника Тетяна Грищук
Мама Дениса Грищука Тетяна. Фото: Суспільне Луцьк

Зі слів Дениса, із початку повномасштабної війни донатить на армію свої заощадження, виступає на благодійних концертах на підтримку військових та співав для захисників у кількох військових частинах.

"Я вірю в перемогу України, я пишаюся, що я українець і я пишаюся тим, що можу співати для наших військових", – додає співак.

Що відомо про дитяче Євробачення 2023

Фінал нацвідбору на "Дитяче Євробачення 2023" відбудеться в жовтні у форматі онлайн-концерту. Як і минулого року, до вибору долучаться три члени журі. Склад журі фіналу визначать українці шляхом онлайн-голосування.

Дитячий пісенний конкурс "Євробачення 2023" пройде у Франції. Фінал конкурсу відбудеться 26 листопада в Палаці Нікайя у Ніцці.

Україна бере участь у Дитячому пісенному конкурсі "Євробачення" з 2006 року. Відтоді один раз перемагала (Анастасія Петрик з піснею "Небо" у 2012 році) та двічі посідала друге місце (у 2008 та 2013 роках).

Радіо Промінь — офіційний радіопартнер "Дитячого Євробачення".

Суспільне Мовлення, яке є членом Європейської мовної спілки, організовує і проводить відбір пісні та представника України, а також забезпечує участь представника України на Дитячому пісенному конкурсі "Євробачення 2023".

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

На початок